STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU

Pokud chcete posílit náš tým i na jiných pozicích, než jsou aktuálně volné, a chcete se stát součástí perspektivního týmu GD GROUP, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat!

Kontaktní informace:

Irena Koutníková, koutnikova@gd-group.cz, +420 723 042 751

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Svá podání můžete směřovat na adresu: whistleblowing@gd-group.cz

Více informací naleznete na následujícím odkazu:

AKTUÁLNĚ VOLNÉ POZICE

OBSLUHA LICÍCH STROJŮ - SLÉVAČ

Náplň práce

  • Obsluha a údržba strojů pro tlakové lití zinku
  • Kontrola a údržba nástrojů a forem během provozu
  • Pravidelná kontrola zinkových výlisků
  • Odpovědnost za doplňování vstupního materiálu do lisů
  • Odpovědnost za svěřené stroje
  • Podpora výrobních procesů

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Měření pomocí základních měřidel
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Technická představivost, schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Vyučení, praxe ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru výhodou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. §6 výhodou
  • Znalost a zkušenosti z oblasti tlakového lití výhodou
  • Přesnost, důslednost, iniciativa a odpovědnost při plnění svěřených úkolů
  • Ochota vzdělávat se a zvyšovat svou kvalifikaci
  • Práce na třísměnný provoz

Nabízíme

  • Zajímavou práci v české, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Motivační složka mzdy
  • Dotované závodní stravování
  • Stabilní zaměstnání
  • Možnost vzdělávat a rozvíjet se