STROJOVÉ VYBAVENÍ

Vyrábíme na tlakových licích strojích německého výrobce FRECH a multislidech T-SOK. V současnosti tvoří náš strojový pak stroje s uzavírací silou od 5t do 80t.

Svůj technologický park pravidelně modernizujeme. Od roku 2021 jsme rozšířili možnost tlakového lití kromě konvenčních strojů také na multislide technologii.

Na tlakových licích strojích vyrábíme odlitky v malosériových dávkách od 1.000 ks až po velkosériové dodávky v rozsahu 10 mil. ks ročně.

TECHNOLOGIE MULTISLIDE 

V roce 2021 jsme pořídili první plně elektrický multislide pro rychlé a efektivní tlakové lití. Tato technologie umožňuje rychlejší a kvalitnější lití menších odlitků. Do této technologie plánujeme v budoucnu dále investovat. 

SEPARACE A OMÍLÁNÍ

Dle požadavků zákazníka jsme schopni nabídnout separaci a omílání kusů. Pro tuto technologii jsou využívány KRUHOVÉ VYBRÁTORY RÖSLER a SEPARAČNÍ BUBNY MTF. Tato zařízení jsou využívána jak individuálně tak v konceptu separačních linek.

Pro eliminaci otřepů a zlepšení povrchu odlitků disponujeme tryskacím zařízením TG-1. 

DOKONČOVACÍ OPERACE

Dle požadavku našich zákazníků jsem schopni nabídnout následující dokončovací operace na zinkových odlitcích:

  • zhotovení vnitřních závitů od velikosti M2,5 po M12.
  • kalibrace odlitků
  • montážní a kompletační práce

PŘEDTAVOVACÍ PEC

V rámci naší snahy neustále zlepšovat kvalitu odlitků a zároveň zeefektivnit využití zinkových odpadů jsme v roce 2018 pořídili novou předtavovací pec firmy MELTEC